MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11107091
*
nr 1110 7091
Byrå
+ spegel, 1960-tal, teak, 136x66
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:18:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 20:14:50
1
350 kr
19/5 10:22:02
2
500 kr
21/5 08:32:38
3
450 kr
21/5 08:32:39
2
500 kr (Budbetjänt)
21/5 08:33:09
3
600 kr
22/5 16:55:39
2
800 kr
22/5 18:13:52
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar spegel teak teakmöbler trä
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 7091
Byrå
+ spegel, 1960-tal, teak, 136x66
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 20:14:50 | 1 | 350 kr |
19/5 10:22:02 | 2 | 500 kr |
21/5 08:32:38 | 3 | 450 kr |
21/5 08:32:39 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
21/5 08:33:09 | 3 | 600 kr |
22/5 16:55:39 | 2 | 800 kr |
22/5 18:13:52 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar spegel teak teakmöbler trä
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47